Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE

11. 5. 2014

 

Po šesté. A bude to opět stát za to, tomu věřte. :)

Moc rády vás uvidíme a rády přivítáme i vaše partnery, kamarády, čtyřnohé miláčky. Z řad canis familiaris s sebou berte, prosíme, jen fenky, jinak jsou dveře otevřeny všem. ;)

 

CO S SEBOU? Plně postačí spacák.;) A když do baťůžku přibalíte lahev něčeho ostřejšího, upečete bábovku nebo přivezete křupky, budeme jedině potěšeny.

 

UBYTOVÁNÍ. Pod střechou. K dispozici všem budou podkrovní kóje, ale kóje č.3 je moje, tak bacha na to. ;) Přivezeme matrace, karimatky nechte doma. V ceně ubytování je zahrnuto i luxusní sociální zázemí - Rain Room a kadistany.

 

STRAVA. V pátek večír si uvaříme kančí gulášek, v sobotu, když se zadaří, tak si večer trošku zagrilujeme. Jinak budou po celou dobu k dispozici již tradiční perly z české studené kuchyně - utopenci a nakládané sýry (letos bohužel bez tvarůžků, fajnšmekři prominou), dále nějaké to "zobání" a přichystáme pro vás i něco sladkého. ;) Tradičně se k sobotnímu obědu odebereme do sepekovského Obecního domu.

 

PITÍ. No jasně, narazíme soudek dva a bude nám hej. ;) Kozel 10°, náš věrný kamarád. Půllitry máme, nemusíte si vozit vlastní.  Pokud zatoužíte po nějakém speciálním alku nebo nealku, prosíme, přivezte si. :-)

 

DOPRAVA. Ideálně vozem a to na tyto souřadnice: 49°25'42.828"N, 14°26'16.375"E (http://www.mapy.cz/s/9LhA).

Další variantou je vlak. Spojení z Prahy vede přes Tábor, kde z rychlíku přestoupíte na osobní vlak směr Protivín. Vlaková zastávka se jmenuje "Sepekov". Odtud vás buď někdo vyzvedne autem, nebo se můžete vydat pěšky, přes les, ale pozor na jeleny a bobry. ;) http://www.mapy.cz/s/9R0v

Autobus je poněkud krkolomnější volba, nejbližší autobusová stanice je v Milevsku, odtud bychom vás museli vyzvednout jedině autem. Linka vyjíždí z Prahy, z autobusového nádraží Na Knížecí. Buď budete mít štěstí a narazíte na přímý spoj až do Milevska, nebo je tu ještě varianta s přestupem v Písku.

PROGRAM. Letos bez koncertu, ale o muzikální zážitek nepřijdete, vynahradíme si to akusticky! ;) Lukostřelba, slack line, hra v kostky (erzeťáci vědí) a letošní zlatý hřeb večera - turnaj v páce!

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!